O nas

klaluzja-aluminiowa

Firma WAPAT osłony okienne z Wrocławia zajmuje się produkcją rolet żaluzji moskitier.Oferujemy pełną gamę produktów do zaciemnień wnętrz.Zaczynając od najprostszych i ogólnie spotykanych po najbardziej nowoczesne i jeszcze mało znane na polskim rynku.

Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych jak i do instytucji.Doświadczenie jakie zyskaliśmy przez lata pozwala nam na świadzenie usług na najwyższym poziomie,a wyroby oferowane przez nas sprostają najbardziej wymagającym klientom.  

Dzięki własnej produkcji skrócimy czas realizacji do minimum.Zapraszamy do skorzystania znaszej oferty.


Celem naszej firmy jest oferowanie produktów najwyższej jakości!

roletka

 

 

 -POMIAR-

                    -WYCENA-

                                        -DORADZTWO-

 

 

            "Wszystko u klienta w domu."

Firma WAPAT - osłony okienne świadczy swoje usługi z zakresu sprzedaży montażu rolet żaluzji moskitier także poza granicami Wrocławia , miasta obsługiwane: strzelin , oława , marcinkowice , kobierzyce , głogów , wrocław , jelcz laskowice , kąty wrocławskie , i okolice.

 

Jako producent rolet materiałowych i żaluzji jasteśmy w stanie oferować produkty najwyższej jakości w jak najkrótszym czasie.

 

W ofercie posiadamy także tanie rolety dachowe do okien firm: roto , fakro , velux , okpol.

 

 

ROLETKI MATERIAŁOWE-ŻALUZJE-VERTICALE ( żaluzje pionowe )-PLISY-MARKIZY-MOSKITIERY OKIENNE 

 

 

PRODUKCJA - SPRZEDAŻ - MONTAŻ

 

 

roletki materiałowe wrocław ,  żaluzje wrocław , żaluzje pionowe wrocław ,  moskitiery wrocław , plisy wrocław , markizy wrocław , rolety wrocław , rolety materiałowe wrocław , rolety mini , rolety wolnowiszące ,rolety dzień i noc wrocław,

ROLETY MATERIAŁOWE-ŻALUZJE DREWNIANE-ŻALUZJE ALUMINIOWE-ŻALUZJE PIONOWE-MOSKITIERY-MARKIZY-PLISY